Örnalp & Unozon logotyp

För ytterligare information om våra produkter och tjänster, vänligen kontakta någon av våra säljare eller genom att skicka epost till sales@viflow.se

ViFlow Group/Örnalp Unozon AB
Huvudkontor
Sjögatan 7
891 60 Örnsköldsvik

+46 660 29 21 00
www.viflow.se

Försäljningskontor Stockholm

Vendevägen 87
182 32 Danderyd
Direct: +46 660 29 21 55
**
Vi har stängt from 2019-12-23 – 2020-01-06 vid akuta ärenden ring våran säljavdelning!**

Leif Lundgren

VD/Ägare

0660-29 21 66

leif.lundgren@viflow.se

Peter Lindberg

Försäljning och Marknadschef

0660-29 21 55

peter.lindberg@viflow.se

Ulf Holmberg

Försäljningsingenjör

0660-29 21 47

ulf.holmberg@viflow.se

Christian Lundgren

Projektledare

0660-29 21 44

christian.lundgren@viflow.se

Stefan Norberg

Verkstadschef (svets)

0660-29 21 67

stefan.norberg@Viflow.se

Magnus Arnqvist

Verkstadschef (maskin)

0660-29 21 46

magnus.arnqvist@Viflow.se

Eva Karlson

Ekonomichef

0660-29 21 78

Eva.karlson@viflow.se

Ann Dahlbäck

Personalchef

0660-29 21 39

ann.dahlback@viflow.se

Sune Andersson

Kvalitetschef

0660-29 21 56

sune.andersson@viflow.se

Göran Byström

Beredning/Inköp

0660-29 21 61

goran.bystrom@Viflow.se

Janne Gustafsson

Beredning/inköp

0660-29 21 43

janne.gustafsson@viflow.se

Anders Grundström

Svetsansvarig

0660-29 21 42

anders.grundstrom@viflow.se

Malte Runesson

Innesäljare

0660-29 21 51

malte.runesson@Viflow.se

Mona Rosenblom

Konstruktion/Teknikansvarig

0660-29 21 53

mona.rosenblom@viflow.se

Patrik Thelin

Konstruktör

0660-29 21 57

patrik.thelin@Viflow.se

Joel Holmberg

Konstruktör

0660-29 21 52

Joel.holmberg@Viflow.se

Maria Hultenheim

Termisk Design

0660-29 21 54

maria.hultenheim@viflow.se