Örnalp & Unozon logotyp

_______________________________________________________________________________________________________________________.

Ni når oss på nedan adress. Tveka inte att kontakta oss.

ViFlow Group/Örnalp Unozon AB
Sjögatan 7
891 60 Örnsköldsvik

Växel: +46 660 29 21 00

_______________________________________________________________________________________________________________________.

Våra öppettider för utleveranser och godsmottagning:

Måndag – Torsdag 07.00 – 16.00
Fredag 07.00 – 11.00

Lunchstängt 12.00 – 12.30

Vänligen kontakta Björn Gustafsson / Anders Edström i dessa ärenden ______________________________________________________________________________________________________________________.

Fler kontaktvägar:

För information om våra produkter och tjänster, vänligen kontakta någon av våra säljare eller använd: sales@viflow.se så återkopplar vi till er inom kort

För information eller frågor kring våra fakturor: ekonomi@viflow.se

För leverantörsfakturor: faktura@viflow.se
______________________________________________________________________________________________________________________.

_______________________________________________________________________________________________________________________.

Leif Lundgren

VD/Ägare

0660-29 21 66

leif.lundgren@viflow.se

Peter Lindberg

Försäljnings- och Marknadschef

0660-29 21 55

peter.lindberg@viflow.se

Ulf Holmberg

Försäljningsingenjör

0660-29 21 47

ulf.holmberg@viflow.se

Malte Runesson

Innesäljare

0660-29 21 51

malte.runesson@Viflow.se

Eva Karlson

Ekonomichef

0660-29 21 78

Eva.karlson@viflow.se

Teresa Edin

Ekonom

0660-292177

teresa.edin@viflow.se

Ann Dahlbäck

Personalchef

0660-29 21 39

ann.dahlback@viflow.se

Jacob Friman

Konstruktör

0660-292158

jacob.friman@viflow.se

Maria Hultenheim

Termisk Design

0660-29 21 54

maria.hultenheim@viflow.se

Christian Lundgren

Produktionschef

0660-29 21 44

christian.lundgren@viflow.se

Anders Grundström

Svetsansvarig

0660-29 21 42

anders.grundstrom@viflow.se

Stefan Norberg

Produktionstekniker

0660-29 21 67

stefan.norberg@Viflow.se

Björn Gustafsson

Förråd/Godsmottagning

0660-292137

bjorn.gustafsson@viflow.se

Anders Edström

Förråd/Godsmottagning

0660-292138

anders.edstrom@viflow.se

Janne Gustafsson

Beredning/inköp

0660-29 21 43

janne.gustafsson@viflow.se

Daniel Hellström

Beredning/inköp

0660-292159

daniel.hellstrom@viflow.se

Roger Pettersson

Beredning/Inköp

0660-2921

roger.pettersson@viflow.se